top of page

Noszona bielizna – proces przygotowania do sprzedaży

Chcąc pozyskać używaną bieliznę można zmagać się szeregiem dylematów. Wielu pytań dostarczać może sam proces przygotowania takiej bielizny.

Dziś wyjaśnię, jak wygląda proces sprzedaży mojej używanej bielizny.


Marlene Moore polska aktorka porno. Femdom. Kobieta w wysokich obcasach

Odwiedź w moim sklepie zakładkę noszona damska bielizna

Noszona bielizna – jak wygląda jej przygotowanie


Cały proces przygotowania bielizny dla klienta można podzielić na kilka etapów.


Etap 1 – wybór bielizny


Proces rozpoczyna się od wyboru bielizny przez klienta. Miłośnicy kobiecych stópek najczęściej wybierają noszone rajstopy, noszone skarpetki lub noszone rajstopy. Inni preferują używane majtki damskie. Osoba kupująca dokonuje wyboru spośród bielizny, którą aktualnie mam w ofertach sprzedaży, bądź wysyłają do mnie zapytanie o dostępność bielizny, którą miałam na sobie w filmie bądź na zdjęciach.


Etap 2 – noszenie bielizny


Po dokonaniu wyboru ustalamy z klientem, przez ile dni mam nosić dany element bielizny. Ostateczna cena zależna jest również od tego. Na tym etapie ustalamy również wszelkie aktywności, jakie mam robić w wybranym elemencie bielizny. Na życzenie osoby zamawiającej mogę masturbować się nosząc wybrany element bielizny, by feromony otuliły go swoim aromatem, sprawiając jak najwięcej przyjemności z zapachów. Bieliznę noszę przez cały dzień, mogę w niej również spać, wykonywać codzienne czynności. Dodatkowo w przypadku, gdy noszę rajstopy dla klienta, nie zakładam pod spód żadnej innej bielizny, aby oprócz zapachu moich stópek mógł czerpać przyjemność z zapachów soczystej cipeczki.


Etap 3 – zdjęcia i filmy z noszenia


Do każdego zamówienia dodaję gratis zdjęcia w wybranym elemencie bielizny! Zdjęcia robię specjalnie dla osoby zamawiającej, więc robiąc je uwzględniam jej preferencje.

Dodatkowo do bielizny można zamówić wideo z noszenia. Taki film ma charakter prywatnego, a to oznacza, że nigdzie go nie publikuję. Trafia wyłącznie do klienta. Przedstawia masturbację w wybranym elemencie bielizny i wygląda podobnie, jak inne prywatne nagrania z zachowaniem wszystkich standardów.


Etap 4 - wysyłka


Bielizna zostanie dyskretnie i szczelnie zapakowana, by zapach mojego ciała pozostał bardziej intensywny. W środku znajdzie się ręcznie napisane podziękowanie i pełna intensywnych zapachów bielizna. Nikt nie domyśli się, co kryje paczuszka.

Klient nie musi podawać swoich prawdziwych danych. Wszystko może odbyć się anonimowo i bez podawania adresu. Paczkę nadaję do paczkomatu, a zamawiający otrzymuje kod do jej odbioru.Jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie mojej używanej bielizny zapraszam do kontaktu!


Comments


bottom of page