top of page

Fetysz używanej bielizny

Fetysz związany z zamiłowaniem do noszonej bielizny jest popularniejszy, niż mogłoby Ci się wydawać! Zamiłowanie do noszonej bielizny nie jest jednak rzeczą, do której Panowie chętnie się przyznają. Przeciwnie sytuacja wygląda np. w Japonii, gdzie codziennym widokiem są automaty z używaną bielizną. Fetysz związany z bielizną nie powinien budzić szczególnego zdziwienia. Bielizna znajduje się blisko stref silnie wydzielających między innymi feromony powodujące seksualne pobudzenie.


Marlene Moore polska aktorka porno

Odwiedź sklep, by nabyć moją używaną bieliznę.


Noszona bielizna – fetysz używanych majtek


Zamiłowanie do używanej bielizny fachowo określane jest mianem fetyszyzm majtkowy. Fetysz ten polega na osiąganiu satysfakcji seksualnej poprzez kontakt z bodźcem wywołującym podniecenie – noszone majtki, noszone stringi, używane rajstopy, pończochy lub inne elementy bielizny. Fetyszystę podnieca nie tylko ich widok, ale również zapach a czasem smak. Podniecenie seksualne osiąga trzymając je w dłoni, wąchając, pieszcząc czy widząc na ciele kobiety. Fetyszyści lubią, gdy majteczki (stringi, figi) mają na sobie ślady użytkowania. Na niektórych portalach oferujących używaną bieliznę cena wzrasta wraz z długością noszenia danego elementu bielizny i poziomem jego zabrudzenia.


Noszona bielizna - noszone skarpetki, rajstopy, pończochy


Fetysz związany z noszonymi skarpetkami, rajstopami czy pończochami, podobnie, jak to ma miejsce w przypadku fetyszu majtkowego dotyczy podniecenia wywołanego poprzez kontakt z używanym elementem bielizny. W przypadku skarpetek fetyszystów często pobudza wyraźne zabrudzenie podeszw wskazujące na duże użytkowanie. Osoby lubiące noszone skarpetki często preferują wręcz śmierdzące skarpety. Rzecz jasna nie wyklucza to możliwości podniecenia w kontakcie z czystymi skarpetkami. Ten rodzaj fetyszu jest powiązany z fetyszem stóp i często idzie z nim w parze. Fetyszyści główną przyjemność czerpią w tym przypadku z wąchania bielizny, inne formy jak pieszczenie czy lizanie spotykane są rzadziej.Podsumowanie


Dotykanie czy wąchanie noszonych elementów bielizny pozwala na swojego rodzaju poczucie bliskości z daną osobą, możliwość poczucia jej feromonów.

Używana bielizna pozwala na swojego rodzaju głębsze połączenie między osobą noszącą bieliznę, a użytkującą ją później. Obu stronom może przynosić to seksualną satysfakcję.


O tym, jak wygląda proces przygotowania bielizny do sprzedaży również przeczytasz na blogu.

Comments


bottom of page