top of page

Gdzie kupić używaną bieliznę?

Fetysz związany z używaną bielizną jest częściej spotykany, niż mogłoby się wydawać. Jednak chcąc pozyskać używaną bieliznę, można zmagać się z kilkoma dylematami. Jednym z nich jest to, gdzie kupić używaną bieliznę, aby mieć pewność, że otrzymamy produkt zgodny z oczekiwaniami. Jeśli interesuje Cię używana damska bielizna, ten artykuł jest dla Ciebie!

Marlene Moore polska aktorka porno

Noszone majtki gdzie można kupić


Miłośnicy noszonej bielizny najczęściej poszukują używane rajstopy, noszone pończochy, używane majtki, noszone stringi, ale równie często noszone skarpetki. Bielizna używana cieszy się dużą popularnością w Japonii, gdzie powszechne są automaty z noszonymi majtkami. W Polsce zamiłowanie do niej rośnie, wraz ze wzrostem świadomości własnej seksualności, potrzeb czy fetyszy.

Głównym zmartwieniem osób chcących nabyć noszoną bieliznę jest to, skąd wziąć używaną bieliznę. Noszona bielizna damska dostępna jest na wielu portalach pośredniczących w sprzedaży. Jak wybrać najlepszy?

Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na bezpieczeństwo. Dla wielu użytkowników ważne jest również zachowanie anonimowości. Całe szczęście większość portali oferuje sprzedaż noszonej bielizny bez podawania prawdziwych danych, a przesyłkę można zamówić do paczkomatu.


Kupię używaną bieliznę


Ogłoszeń w Internecie zawierających słowa „Kupię używaną bieliznę” jest chyba równie dużo, co tych głoszących „sprzedam używaną bieliznę”, czy „sprzedam noszone rajstopy”. Używana bielizna na sprzedaż pojawia się również w wielu ogłoszeniach lokalnych, jednak w takich przypadkach nie zawsze można zachować pełnię bezpieczeństwa i anonimowości.


Używana bielizna allegro


Noszona bielizna damska jest również popularna na allegro. Nie jest to stricte portal do tego typu garderoby, więc nie można mieć pewności, że otrzymamy dokładnie to, czego oczekiwaliśmy. Często wpisywaną przez takich użytkowników w wyszukiwarki frazą jest „noszona bielizna damska allegro” i faktycznie, jak się okazuje na allegro można kupić zarówno noszone skarpetki, pończochy, jak i noszone rajstopy.


Używana bielizna olx


Używaną bielizną można również znaleźć na olx. Podobnie jednak, jak w przypadku allegro, nie jest to portal przeznaczony typowo do tego typu fetyszystycznych elementów bielizny. Używane rajstopy olx, lub inne elementy bielizny mogą nie spełnić oczekiwań i trudno będzie domagać się np. zwrotu środków, gdyż regulamin portalu nie do końca sprzyja tego typu transakcjom.


Używana bielizna damska – majtkomat


Portal majtkomat.pl jest jednym z tych, na którym można kupić noszoną bieliznę z maksymalnym zachowaniem anonimowości. Dokonywanie transakcji tam jest bezpieczne, wszystko odbywa się anonimowo a zamówienie dociera do paczkomatu. Dodatkowo przy każdej użytkowniczce portalu oferującej swoją używaną bieliznę znajdują się oceny i poziom wiarygodności, co pozwoli uniknąć niepotrzebnych rozczarowań.

Osoba sprzedająca bieliznę nie poznaje prawdziwych danych klienta. Dodatkowo po każdej sprzedaży można wystawić opinię sprzedającej i ocenić ją. Dzięki temu użytkownik może poznać opinie wcześniejszych klientów.


Używana męska bielizna


Używana bielizna męska jest zdecydowanie mniej popularna, niż damska część intymnej garderoby. W związku z tym osób oferujących noszone męskie bokserki jest znacznie mniej niż damskich majteczek, ale również i oni znajdą swoje miejsce w czeluściach internetowej sprzedaży używanej bielizny.

Używana bielizna Marlene Moore


W moim sklepie również znajdziesz używaną bieliznę. Staram się na bieżąco uzupełniać zapasy i mieć w ofercie używane majtki, noszone rajstopy lub noszone pończochy. Czasem również inne elementy garderoby. O tym, jak przygotowuję bieliznę dla klienta pisałam na BLOGU.

Podsumowanie


Każda osoba, której fetyszem jest noszona bielizna damska z pewnością szuka miejsc, gdzie kupić używane majtki, noszone rajstopy czy skarpetki bezpiecznie i anonimowo.

Wiele portali pośredniczących w sprzedaży noszonej bielizny umożliwia dokonanie oceny sprzedającej, ewentualnej reklamacji i zwrotu środków zapewniając maksimum bezpieczeństwa. Dodatkowo dzięki poprzednim ocenom użytkowników, którzy skorzystali z ofert sprzedającej możemy uzyskać pewność, że używana bielizna będzie dyskretnie i szczelnie zapakowana.


Comments


bottom of page